Holy Destruction

OUR guild :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-05 00:53:35

Hush

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Przedstawmy się...

Hej!
Z tej strony Dominik, jestem z Poznania. Mam 20lat i studiuje na poli budowe maszyn. w wolnych chwilach pracuje jako grafik komputerowy. Ulubione zajęcia to WoW, obijanie się i piwko z kolegami ;P
GG 7090514
jak coś mi się przypomni to dopisze
pozdrawiam %%%

Offline

 

#2 2008-10-05 12:14:04

Quadiel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

No to ja też
Moje imię Krzychu, również 20 lat, również z Poznania Chodziłem z Hushem do liceum również studiuję na politechnice poznańskiej informatykę na wydziale informatyki i zarządzania. obecnie nie pracuję (ale chyba zostanę zawodowym kierowcą w pizzerii ). Lubię pykać w WoWa, grać na gitarce, spotykać się z dziewczyną i wypić dobre piwo.

Offline

 

#3 2008-10-05 16:38:09

Dagother

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

Witam =] uhm a ja nie wiem ile mam lat... rocznik '87 także chyba też 20 jak wy ;D Studiuje filologie angielską i pracuje w empiku =p Kiedyś grałem na gitarze w 3 zespołach teraz już nie mam na to za bardzo czasu ani chęci... W WoWa gram od 2 tygodni za namową koleżanki z pracy =p A do tego wchłaniam stare i nowe filmy, czytam Pratchetta i opiekuje się moim pajączkiem ^^

Pozdro =p

Offline

 

#4 2008-10-05 17:09:25

Velinn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

No więc ja ^^

Jestem Michał, mam 18 lat (w styczniu 19), w chwili obecnej ucze sie w LO, bynajmniej narazie nie pracuje ^^

W wolnych chwilach (czyli prawie ciągle) gram w WoWa, spotykam sie ze znajomymi, imprezy itp. oraz lubie poczytać od czasu do czasu Sapkowskiego (drugi raz wertuje sagę o Wiedźminie).

Co więcej moge o sobie napisać... hmmm... A tak, zainteresowania. Cóż, zbyt dużo ich nie ma. Głównie komputer (sprzęt i Photoshop) oraz znajomi. Gdy pogoda pozwala, lubię wyjść na rower (też swojego rodzaju hobby).

No to chyba wszystko co moge o sobie napisać.

Offline

 

#5 2008-10-22 15:06:33

Khorlash

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się...

Witam. Nazywam sie Piotrek i jestem dyslektykiem^2. Mam 16 lat i chodze obecnie do 13 LO w Gdansku. Moje zainteresowania to komputery , gry itd. W wolnej chwili lubie zrelaksowac sie przy WoWie. W grach sieciowych moj nick to przewaznie : Khorlash, Viego, Athos. Wiec gdyby co to wiecie jak mnie znalezc ;];];] 

Ps: Obecnie znudzila mi sie gra rogue i probuje grac warriorem ale niewiem co z tego bedzie. Uznalem ze niema sensu informowac o istnieniu mojej kolejnej postaci skoro niewiem czy bende na gral. Tak wiec to moj obecny powod nielogowania sie na Khorlasha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora